• ATX 24Pin į 4Pin Molex Dual PSU Maitinimo Sync Starteris Kabelio ilgintuvas Kortelę Už BTC Miner Mašina
  • ATX 24Pin į 4Pin Molex Dual PSU Maitinimo Sync Starteris Kabelio ilgintuvas Kortelę Už BTC Miner Mašina
  • ATX 24Pin į 4Pin Molex Dual PSU Maitinimo Sync Starteris Kabelio ilgintuvas Kortelę Už BTC Miner Mašina
  • ATX 24Pin į 4Pin Molex Dual PSU Maitinimo Sync Starteris Kabelio ilgintuvas Kortelę Už BTC Miner Mašina
  • ATX 24Pin į 4Pin Molex Dual PSU Maitinimo Sync Starteris Kabelio ilgintuvas Kortelę Už BTC Miner Mašina
  • ATX 24Pin į 4Pin Molex Dual PSU Maitinimo Sync Starteris Kabelio ilgintuvas Kortelę Už BTC Miner Mašina

ATX 24Pin į 4Pin Molex Dual PSU Maitinimo Sync Starteris Kabelio ilgintuvas Kortelę Už BTC Miner Mašina

Yra sandėlyje
SKU a11818
  • €2.15
  • €2.39

Jei jums patinka šis straipsnis, prašome įtraukti jį į jūsų "Pageidavimų Sąrašą",I, f, kad jums patinka mūsų parduotuvėje,prašome įtraukti jį į savo "Parduotuvėje Sąrašą".Ačiū jums labai!!! ^-^ Savybės: dėl didelio elektros energijos yra brangu, dabar naudoti šią Kortelę galima naudoti du galios mažos galios jungiklis mašina, tuo pačiu metu, taip padidinti energijos tiekimo. Į 5vnt grafika kortelės yra naudojami tuo pačiu metu, teptuku Monetos, maitinimo galia yra ne pakankamai, didelės galios elektros energijos tiekimas, visada yra sandėlyje ir kaina taip pat yra labai brangūs, kai TISHRIC adapterio plokštę ateina vertus, per šią kortelę gali padaryti du galios tuo pačiu metu Įjungti mašina, grafika kortelės energijos skirstymo į du maitinimo vardu naudoti didelės galios elektros energijos tiekimo. Atsargumo priemonės: Prijunkite linijos turi būti aišku, kada kryptimi, nejunkite ir įdėkite kompensuoti, siekiant užkirsti kelią įrašyti įranga, prijunkite pirmasis įrenginys, kai lizdą ir įjunkite linija, kad būtų išvengta per didelio jėgos bus plug pin supjaustyti. Laidai: maitinimo tiekimo 24PIN kištuką į 24PIN moterų galvos ant kitos pusės plokštė, antrinės elektros energijos tiekimo aptikti 4Pin maitinimo laidas prijungtas prie adapterio plokštę, jūs galite pasiekti tą patį elektros energijos tiekimo ir pagrindinis maitinimo jungiklis mašina, apsauga galios ir grafika gyvenimą. Pakavimo Sąrašas: 1 x ATX 24Pin Į 4Pin Duan Psu Galia Kortelę

  • Prekės Pavadinimas: EDAL
  • Tipas: Maitinimo Kabelis
  • Pakuotė: No
  • spalva: žalia
  • Kabelio ilgis: 0.2 m
  • Produktų Statusas: Sandėlyje
  • Modelio Numeris: Maitinimo Kabelis

  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 0.06kg (0.13lb.)
  • Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)


Atsiliepimai

Vasylyev78
2017-12-10
4/5
checked matches the description in work until

Panašūs produktai

ULT-Geriausias SATA Vyrų ir Moterų Adapteris SATA 7+15 22P Male Micro SATA 7+9 16P Moterų Konverteris Adapteris Juoda

​ Pakuotė: 1 x SATA Vyrų ir Moterų Adapteris SATA 7+15 22P Male Micro SATA 7+9 16P Moterų Konverteris Adapteris Black Apie mus: Nuo įkūrimo 2010, ULT-GERIAUSIA buvo, kuri specializuojasi gaminių ir sprendimas dėl Mobiliojo ir KOMPIUTERIO priedai, pvz., duomenų kabelis, Garso ir Vaizdo kabeliai ir Keitiklis (USB,HDMI,

  • €2.56
  • €2.87

[ReadStar] 1PCS Tinklo kabelis RJ45 splitter 1 moterų ir 2 moterų adapterio kištukas 8p8c splitter adapteris, splitter RJ45

Parametrai Produkto Pavadinimas: RJ45 Tinklo kabelis splitter Sąsajos Aprašymas: Standartinis 8P8C moterų sąsaja abiejų galų Tinklo RJ45 (8-core) vienas suskirstyti į dvi splitter ( Pastaba: Tai splitter negali būti naudojami du kompiuteriai prijungti prie interneto vienu metu!!! ) Programos: Pavyzdžiui:

  • €2.45

WZSM NAUJAS LCD Flex Vaizdo Kabelis, IBM, LENOVO Edge E430 E435 E430C nešiojamas P/N DC02001FQ10 FRU 04W4166 Nemokamas pristatymas

Visiškai Naujas aukštos kokybės Video Kabelis Prašome patikrinti, ar jūsų originalus laptopo P/N atidžiai prieš siūlymą.nuotrauka yra tikroji prekės. Komplektą sudaro: 1 vnt nešiojamas Lcd Kabelis Pristatymas : 1 Mes galime laivas pasaulyje. 2 Nemokamai Laivybos Kinija Paštu,

  • €6.50
  • €6.84

ORICO DPT-HDV3-WH DP HDMI DVI VGA Adapterį ir "Thunderbolt" Kabelių "DisplayPort" Display Port "Apple MacBook Air "Pro", "IMac", "Mac"

ORICO DPT-HDV3-WH DP HDMI DVI VGA Adapterį ir Thunderbolt Kabelių DisplayPort Display Port Apple MacBook Air Pro , IMac , Mac Produkto specifikacija : Spalva: Juoda\\Balta Rezoliucija: 1920 x 1080P 60Hz Medžiaga : PVC/ABS/Aukso Plokštė Įėjimas: Display Port Galia:

  • €13.26
  • €18.94

0,3 m Micro USB Įkrovimo Kabelis Dviguba Alkūnė 90 Laipsnių Teisę Micro USB Pintas Įkrovimo Duomenų Sinchronizavimo Kabelis, skirtas "Android" Telefonus

Savybės: 1. Didelės spartos ir efektyvaus duomenų perdavimo; 2. Suderinamas su dauguma Android telefonai ir kitos Micro USB deveices; Techniniai duomenys: Sąsaja: Micro USB Linijos ilgis: 0.3 metras/11.8 Grynasis svoris: 9g Spalvos: Raudona, Pilka, Mėlyna Medžiaga:

  • €1.06
  • €1.43

NAUJAS DD0LZ1LC000 LENOVO IDEAPAD Z380 Z380A LCD LVDS LAIDO

U. S laivas ping Butas: pačią kainą visiems pirkėjams Paslauga ePacket pristatymo iš Kinijos ( nuo 10 iki 25 darbo dienas) - Nemokamas pristatymas Ekonomikos Pristatymas (nuo 5 iki 15 darbo dienų) - $ 30.00 ; Kiekviena papildoma : $ 0.00----EMS Standartinis Pristatymas (nuo 3 iki 10

  • €4.92

"PCI Express" Adapterį 4PINx2 PCI-E 8PIN Vyrų Dual LP4 Molex IDE Maitinimo Laido Adapteris 16cm AQJG

16cm 5 colių 8 Pin PCI Express Vyrų Dual LP4 4Pin Molex IDE Adapteris, Maitinimo Kabelis Savybės: 1.Visiškai naujas ir aukštos kokybės. 2.Tai yra IDE 4PINx2 PCI-E 8PIN maitinimo kabelis, 3.Jis gali būti naudojamas daugeliu AMD ir nVidia vaizdo automobilį 4.Jungtis A:dual LP4 4 Pin

  • €0.68
  • €1.23

0,2 M FPV Dual Kampu Iki 90 Laipsnių HDMI Type A Male Vyrų HDTV FPC Plokščias Kabelis Multicopter aerofotografija 10CM 50CM

FPV para Cima Em Ângulo de 90 Graus HDMI Tipo A Mačo para Mačo HDTV FPC Plokščias Kabelis 10 cm, 20 cm, 30 cm, 50 cm, 1 m para Multicopter Fotografia Aérea Dual para Cima Em Ângulo de 90 Graus HDMI Tipo A Mačo cabo: Cinza ou rk Preta (vamos enviá-ao lo acaso) comprimento: 20 cm 30 cm 50 cm 100 cm trabalho

  • €8.13
  • €9.04

10vnt Nauji PJ164 YRA 1,65 DC Lizdas ACER Vartai EB14 EC14T ZH7 Serija: EB14 EC14T ZH7 EC1409U EC1410U EC1430U EC1433U EC1435U

Prekės Specifikacija: NAUJAS Nešiojamas Maitinimo Lizdas DC Jack Pakeitimo ACER Vartai EB14, EC14T, ZH7 Serija: EB14, EC14T, ZH7, EC1409U, EC1410U, EC1430U, EC1433U, EC1435U, EC1436U, EC1437U, EC1440U, EC1454U, EC1455U, EC1456U, EC1457U, EC14D07U Vartai EB18, EC18D, EC18T Serija: EB18, EC18D, EC18T, EC1814U, EC1815U

  • €9.16
  • €4.52

50PCS/DAUG 1M/1.5 M/3M 2.0 mm SC/APC-SC/APC SIMPLEX 9/125 pluošto pleistras laido jumper kabelis, Vienos rūšies APC kabelis SC/APC

Savybės: Jungtys: S C/APC-SC/APC Tabletės Branduolys: Single-Mode Fiber Tankis: SIMPLEX Ilgis: 1M/1.5 M/3M Skersmuo: 2mm Draugiškas Priminimas: Prašome siųsti mums žinutę, jei jums reikia kitos jungtys tokių mums (SC/APC-FC/APC; SC/APC-ST/APC; SC/APC-LC/APC

  • €50.84

5vnt 1M CAT5 CAT5E Rj45 Ethernet Tinklo Kabelis RJ45 Pataisą, LAN Kabelį, Laidą Skirtą Kompiuterį Nešiojamas HY054

Savybės: Šis kabelis jungiasi visa įranga vietų dėl Vietinio Tinklo (LAN). Paauksuoti jungtys. UTP 4 Porų 24AWG. Lengva Atlikti,Mažas ir lengvas Patogus Naudoti. Atitikties Standartai:EIA/TIA-568B Kategorijos 5e. Tipas:Patch kabelis. Jungtis:RJ45 Vyrų, Vyrų. Ilgis:1M. PASTABA:Šviesa,

  • €2.05

Auksu DVI į hdmi dual 24+1 skaitmeninės Kabelinės Moterų Y-Splitter Audio Video Adapteris Keitiklis

Auksu DVI į hdmi dual 24+1 skaitmeninės Kabelinės Moterų Y-Splitter Audio Video Adapteris Keitiklis Savybės: 1.Tai splitter adapterio kabelį, galite padalyti DVI male šaltinis out dvi HDMI moterų ekranas. 2.Šios DVI jungtis yra DVI. DVI jungtis nėra suderinamos su šiuo splitter. Prašome patikrinti, ar jūsų

  • €5.91
  • €6.56