• Micro USB Vyrų DC Maitinimo Lizdas 5.5 2.1 mm Mokestis Adpter už mobilusis Telefonas ir Tabletė
  • Micro USB Vyrų DC Maitinimo Lizdas 5.5 2.1 mm Mokestis Adpter už mobilusis Telefonas ir Tabletė
  • Micro USB Vyrų DC Maitinimo Lizdas 5.5 2.1 mm Mokestis Adpter už mobilusis Telefonas ir Tabletė
  • Micro USB Vyrų DC Maitinimo Lizdas 5.5 2.1 mm Mokestis Adpter už mobilusis Telefonas ir Tabletė
  • Micro USB Vyrų DC Maitinimo Lizdas 5.5 2.1 mm Mokestis Adpter už mobilusis Telefonas ir Tabletė

Micro USB Vyrų DC Maitinimo Lizdas 5.5 2.1 mm Mokestis Adpter už mobilusis Telefonas ir Tabletė

Yra sandėlyje
SKU a10824
  • €1.55

Micro USB Vyrų DC Maitinimo Lizdas 5.5 2.1 mm Mokestis Adpter Adapterio galima prijungti DC 5.5/2.1 mm kištuką (Turi būti DC 5V) ir įkrauti Micro USB mobiliojo telefono ar Tabletę. Taikomos įvairių nedidelių elektros prietaisų, mobiliųjų telefonų, MP3, MP4, skaitmeninių foto rėmelių, LCD monitorius. Įkrovimo tik, nėra duomenų ryšį. Spalva: Juoda Pakuotė: 1pc adapteris, maišelis

  • Kabelio ilgis: Kita
  • Prekės Pavadinimas: CY
  • Tipas: Kabelio Adapteris
  • Modelio Numeris: F-184
  • Produktų Statusas: Sandėlyje
  • Pakuotė: No

  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 15cm x 15cm x 3cm (5.91in x 5.91in x 1.18in)
  • Pakuotės Svoris: 0.05kg (0.11lb.)


Atsiliepimai

Saw Sergey2012yandex Ru
2018-01-15
5/5
useful piece

Panašūs produktai

Jing Cheng Da NAUJAS DC Maitinimo Jungtis Lenovo Y470 Y471 Y471A Y580 Y570 G570 G575 U460 DC Jack Be Kabelio

Priminimas: 1.Produkto informacija ateina iš interneto,bet mūsų nuotraukos yra realios ,mes ship užsakymą pat, kaip mūsų nuotrauką,todėl prašome palyginti mūsų nuotraukas su jūsų norimas produktas, siekiant avoide problemų , Kaip grįžti pašto išlaidas už neteisingą pirkimo pirkėjo sąskaita. 2.Tvarka bus išsiųstas

  • €0.82
  • €0.90

ULT-Geriausias SATA Vyrų ir Moterų Adapteris SATA 7+15 22P Male Micro SATA 7+9 16P Moterų Konverteris Adapteris Juoda

​ Pakuotė: 1 x SATA Vyrų ir Moterų Adapteris SATA 7+15 22P Male Micro SATA 7+9 16P Moterų Konverteris Adapteris Black Apie mus: Nuo įkūrimo 2010, ULT-GERIAUSIA buvo, kuri specializuojasi gaminių ir sprendimas dėl Mobiliojo ir KOMPIUTERIO priedai, pvz., duomenų kabelis, Garso ir Vaizdo kabeliai ir Keitiklis (USB,HDMI,

  • €2.56
  • €2.87

Kompiuterio Plokštę 9Pin USB antraštės Dual 9pin Moterų ilgiklis 1 2 9-pin Port multiplier Kortelės

9Pin USB Header Vyrų ir Moterų Externsion Kabelis Port Multiplier versija: 1 2 Ilgis: 30 CM Su nugaros klijai, gali būti tiesiogiai nustatytas pagrindinės plokštės ar važiuoklės

  • €6.23
  • €6.56

1M Varžtas panel mount RJ45 Cat5 vyrų ir moterų LAN Tinklo ilgiklis su varžtais

Savybės: visiškai naujas ir aukštos kokybės. Lankstus, patvarus amd atsparus liepsnai funkcija. Naudokite šią didelės spartos kabelį platinti, duomenų, balso ir vaizdo. Tinka visiems RJ45 Lizdas konfigūracijų. Vienas galas: RJ45 vyrų kito galo: RJ45 female panel mount Kabelio ilgis:1M Pakuotė: 1 x Tinklo ilgiklis NE

  • €3.69
  • €4.10

Naujas Dual Kietasis Diskas SSD Flex Kabelis skirtas Mac Mini A1347 Serverio 076-1412 922-9560 HDD KABELIS*Patikrinti Tiekėjo;

Nauja Viršutinė Bay/TOP Kietasis Diskas SSD Flex Kabelis Apple Mac Mini A1347 Serverio 821-1501-A 076-1413 Šį kietąjį diską flex kabelis leidžia jums pridėti antrą standųjį diską už jūsų Mac Mini su viršutinės bay HD(Parodyta sistemos info, kaip Viršutinis .) Pls įsitikinkite, kad jūsų PIRMASIS Kietąjį

  • €2.55

1.43 M DC Patarimas Plug Aikštėje Jungtis Nešiojamas Maitinimo Kabelis Lenovo Thinkpad X1 Jogos 11

Savybės: 100% brand new ir aukštos kokybės Aikštėje DC patarimas plug jungtis Naudojimo maitinimo adapteris, Trumpo jungimo apsauga, mažas energijos suvartojimas, Energijos taupymo apsauga nuo Perkrovos Per temperatūros apsauga Tinka Lenovo nešiojamą kompiuterį, pavyzdžiui, Thinkpad X1 K4350A Anglies, Jogos 11 13 M490S

  • €1.63

V708C V708CD V710C V708SD V708iSD touch stiklo kaukė plėvelė

V708C V708CD V710C V708SD V708iSD touch stiklo kaukė plėvelė Pažymėti: Jei jūs norite padėti, galite susisiekti su savo klientų aptarnavimo ar mums savo elektroninio pašto dėžutę, mes pasistengsime atsakyti jums per 12 valandų Visi produktai bus tikrinami prieš pristatymas Visiems, kad turi

  • €11.50
  • €12.00

ULT-Geriausia 90 laipsnių USB 2.0 A male į moterų Specialus Adapteris USB 2.0 AM/AF Jungtis nešiojamas kompiuteris, PC Kompiuteris Juoda

ULT-Geriausia 90 laipsnių USB 2.0 A male į moterų Specialus Adapteris USB 2.0 AM/AF Jungtis nešiojamas kompiuteris, PC Kompiuteris Juoda Jungtis: USB 2.0 male; USB 2.0 moteriška; dešinysis kampas 90 laipsnių Spalva: juoda NAUDOJIMAS: siekiant apsaugoti jūsų KOMPIUTERĮ ir TELEVIZORIŲ, ir tt ,vengti visada pluging ir žaisti

  • €1.00
  • €1.13

"PCI Express" Adapterį 4PINx2 PCI-E 8PIN Vyrų Dual LP4 Molex IDE Maitinimo Laido Adapteris 16cm AQJG

16cm 5 colių 8 Pin PCI Express Vyrų Dual LP4 4Pin Molex IDE Adapteris, Maitinimo Kabelis Savybės: 1.Visiškai naujas ir aukštos kokybės. 2.Tai yra IDE 4PINx2 PCI-E 8PIN maitinimo kabelis, 3.Jis gali būti naudojamas daugeliu AMD ir nVidia vaizdo automobilį 4.Jungtis A:dual LP4 4 Pin

  • €0.68
  • €1.23

90 Laipsnių Aukštyn ir Žemyn Kampu, DVI Male HDMI Moterų Swivel Adapteris, skirtas Kompiuterių ir HDTV ir Grafika Kortelės

Aguilasbaseballclub.ch html{margin:0;padding:0;border:0;-webkit-text-size-adjust:100%;-ms-text-size-adjust:100%} html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin:0;padding:0;border:0;font-size:100%;font:inherit;vertical-align:baseline} stalo,caption,tbody,tfoot,thead,sr,th,td{margin:0;padding:0;font-size:100%;font:paveldėti} article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display:block} audio,drobė,vaizdo{display:inline-block;*display:inline;*mastelis:1} audio:ne([kontrolę]){display:none;aukštis:0} olis,ul{list-style:none} olis{list-style:dešimtainė} ul{list-style:diskiniai} li{margin-left:30px;ekranas:sąrašo

  • €4.09

50PCS/DAUG 1M/1.5 M/3M 2.0 mm SC/APC-SC/APC SIMPLEX 9/125 pluošto pleistras laido jumper kabelis, Vienos rūšies APC kabelis SC/APC

Savybės: Jungtys: S C/APC-SC/APC Tabletės Branduolys: Single-Mode Fiber Tankis: SIMPLEX Ilgis: 1M/1.5 M/3M Skersmuo: 2mm Draugiškas Priminimas: Prašome siųsti mums žinutę, jei jums reikia kitos jungtys tokių mums (SC/APC-FC/APC; SC/APC-ST/APC; SC/APC-LC/APC

  • €50.84

Naujas Nešiojamas, Kabelis, Skirtas TOSHIBA A500 A505 Su kamera jungtis DC02000UG00 Sąsiuvinis LED LVDS LAIDO

Prekės Specifikacija: Nešiojamas LED Kabelis Pakeisti TOSHIBA A500 A505(LED,Su kamera, jungtis) 1.Versija:LED Kabelis 2.Tipas:Pakeitimo Komplektą sudaro: 1 X Kabelis Šiltas Pastaba: Pls skaityti toliau info prieš pateikdami užsakymą!! ačiū) Dėl skirtingų gamint. partijos,kartais

  • €5.16
  • €3.72